сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчан просять раціонально використовувати питну воду

  • Понеділок, 12 червня 2017, 13:08

vodaОстаннім часом до КП «Уманьводоканал» надходять скарги щодо відсутності або низького тиску води в мікрорайонах Бабанське КП та Лиса гора.

 

 

Основною причиною такої ситуації є масове надмірне безоблікове використання води на непитні потреби (поливи, миття автотранспорту, прання килимів тощо) мешканцями мікрорайонів, що може спричинити нестачу води і як наслідок – падіння тиску в мережі або повної відсутності води в частині абонентів.

 

Незважаючи на це, працівниками КП «Уманьводоканал» були проведені роботи з перевірки дебету свердловин Кельманського водозабору, профілактичні заходи, відремонтовано електрообладнання свердловин. Також, на оперативній нараді адміністрації водоканалу із керівництвом міста, було прийнято рішення прокласти додатковий трубопровід та встановити два регулятори тиску, що дасть змогу підвищити тиск водомереж та збільшити об’єми води в мікрорайонах.

 

Роботи з покращення якості водопостачання тривають з минулого тиждня. Сьогодні, 12 червня 2017 року, розпочато прокладання додаткового трубопроводу. Для більш швидкого виконання земельних робіт залучені підрядні організації з технікою.

 

Наведені заходи повинні усунути проблему низького тиску водомереж в мікрорайоні Бабанське КП та Лиса гора, але адмінітсрація КП «Уманьводоканал» звертається до мешканців міста НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ воду з централіованого комунального водопроводу на сільськогосподарські потреби зокрема, поливи присадибних ділянок. А також просить абонентів повідомляти про несанкціоноване, безоблікове використання води через вуличні водорозбірні колонки, крани в дворах (без лічильників) для відповіднодного реагування за телефонами: 3-45-49 (диспетчерська служба), 3-23-86 (приймальня).

 

Роботи тривають.

 

За інформацією КП «Уманьводоканал»

https://www.facebook.com/umanvodokanal/

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати