сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Бодібілдер з Умані виступить в Іспанії на Olympia Amateur

  • Середа, 07 червня 2017, 12:57

cportФізкультура і спорт в житті уманчан займають серйозне і відчутне місце. Це справді сила і здоров’я українців. Сьогодні у статті мова піде про бодібілдера, для якого спорт має особливе значення та є пріоритетним у житті.

 

 

Бодібілдинг – той вид спорту, навколо якого існує багато міфів і стереотипів. На перший погляд, цей вид спорту видається різновидом активного відпочинку, проте, насправді це не так. Нарощування маси м'язів і формування красивого тіла – це досить важка праця, з якою якнайкраще справляється уманчанин - Євген Жуковський.

 

Йому 24 роки і зараз він готується до одного з найпрестижніших турнірів світу, а саме Olympia Amateur (Любительська Олімпія), що буде проходити в Іспанії з 9 по 11 червня.

 

Спортсмен розповів сайту міста Умань про свій настрій та підготовку до турніру.

 

- Настрій бойовий, давно мріяв прийняти участь у такому турнірі. Це моя маленька мрія, і от я на порозі її звершення, тому емоції не передати словами, саме це дає мені наснагу у цей період. Оцінювати шанси важко, тому що тут їх оцінити можна лише на сцені в день змагань, та і міжнародний рівень відрізняється від національного, тому обійдемося без прогнозів, все покаже сцена. Роблю все можливе аби виглядати конкурентоспроможним, а там уже побачимо.

 

Які особливості підготовки до турніру?

 

Перш за все це дієта і важкі тренування. Звісно, важливо оцінювати все в реальному часі, аналізувати свій організм, а іноді з ним хитрувати. Тренуюсь зараз два рази на день, вживаю білкові продукти та овочі, вуглеводів - мінімум.

 

Це останні змагання в цьому році чи маєш ще якісь плани?

 

Певно що в цьому році це останні змагання, далі планую перейти в іншу категорію, тому треба відпочити і добряче попрацювати над собою. Бачу багато моментів котрі хотів би в собі змінити, а на це потрібен час. Цей спорт для терплячих, не все одразу. Тому зараз налаштування виключно на важку працю і результат, – говорить спортсмен.

 

Нагадаємо, Євген Жуковський є Абсолютним Чемпіоном України по класичному бодібілдингу серед юніорів 2015 року, Абсолютним Чемпіоном Черкаської області по бодібілдингу 2015-2017 років.

 

Бажаємо спортсмену подальших успіхів та перемог!

 

iOFMJQCfTKw

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати