сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Бодібілдер з Умані виступить в Іспанії на Olympia Amateur

  • Середа, 07 червня 2017, 12:57

cportФізкультура і спорт в житті уманчан займають серйозне і відчутне місце. Це справді сила і здоров’я українців. Сьогодні у статті мова піде про бодібілдера, для якого спорт має особливе значення та є пріоритетним у житті.

 

 

Бодібілдинг – той вид спорту, навколо якого існує багато міфів і стереотипів. На перший погляд, цей вид спорту видається різновидом активного відпочинку, проте, насправді це не так. Нарощування маси м'язів і формування красивого тіла – це досить важка праця, з якою якнайкраще справляється уманчанин - Євген Жуковський.

 

Йому 24 роки і зараз він готується до одного з найпрестижніших турнірів світу, а саме Olympia Amateur (Любительська Олімпія), що буде проходити в Іспанії з 9 по 11 червня.

 

Спортсмен розповів сайту міста Умань про свій настрій та підготовку до турніру.

 

- Настрій бойовий, давно мріяв прийняти участь у такому турнірі. Це моя маленька мрія, і от я на порозі її звершення, тому емоції не передати словами, саме це дає мені наснагу у цей період. Оцінювати шанси важко, тому що тут їх оцінити можна лише на сцені в день змагань, та і міжнародний рівень відрізняється від національного, тому обійдемося без прогнозів, все покаже сцена. Роблю все можливе аби виглядати конкурентоспроможним, а там уже побачимо.

 

Які особливості підготовки до турніру?

 

Перш за все це дієта і важкі тренування. Звісно, важливо оцінювати все в реальному часі, аналізувати свій організм, а іноді з ним хитрувати. Тренуюсь зараз два рази на день, вживаю білкові продукти та овочі, вуглеводів - мінімум.

 

Це останні змагання в цьому році чи маєш ще якісь плани?

 

Певно що в цьому році це останні змагання, далі планую перейти в іншу категорію, тому треба відпочити і добряче попрацювати над собою. Бачу багато моментів котрі хотів би в собі змінити, а на це потрібен час. Цей спорт для терплячих, не все одразу. Тому зараз налаштування виключно на важку працю і результат, – говорить спортсмен.

 

Нагадаємо, Євген Жуковський є Абсолютним Чемпіоном України по класичному бодібілдингу серед юніорів 2015 року, Абсолютним Чемпіоном Черкаської області по бодібілдингу 2015-2017 років.

 

Бажаємо спортсмену подальших успіхів та перемог!

 

iOFMJQCfTKw

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати