сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Антон Яценко добивається виплати зарплат працівникам ПАТ «Черкасиобленерго». ВІДЕО, ФОТО

  • Середа, 31 травня 2017, 20:49

elektro1Уже майже півроку працівники ПАТ «Черкасиобленерго» не отримують заробітної плати.

 

 

30 травня працівники ПАТ «Черкасиобленерго» вийшли на протест до приміщення Нацкомісії з регулювання енергетики і компослуг (НКРЕКП) та вимагали повернення своїх заробітних плат, які вони не отримували уже майже півроку.

 

 

Виступив на захист інтересів співробітників підприємства народний депутат Антон Яценко.

elektro

«Я, як народний депутат, спільно з губернатором Черкащини Юрієм Ткаченком, народним депутатом Сергієм Рудиком на засіданні НКРЕКП виступили на захист людей та боролись за виплату їм заробітної платні. Нам вдалось добитись того, що ПАТ «Азот», яке було найбільшим боржником ПАТ «Черкасиобленерго», все ж таки сплатить свій борг. А сплачені кошти підуть на виплату зарплат працівникам «Черкасиобленерго», — написав народний депутат на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

elektro2

Антон Яценко наголосив, що триматиме це питання на контролі та докладатиме максимум зусиль для того, щоб людям повернули їх чесно зароблені кошти!

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати