сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Антон Яценко: «Закон Савченко» нарешті відмінено. ВІДЕО

  • Четвер, 18 травня 2017, 20:44

antonСьогодні на пленарному засіданні Верховної Ради прийнято Закон України №5534 від 12.12.2016 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув’язнення)", автором якого є Антон Яценко.

 

 

Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

screenshot35

Згідно з цим законом так званий "Закон Савченко" відмінено. Тобто скасовується діюча на сьогодні норма про відбування покарання «день за два » в СІЗО.

 

У своєму виступі з трибуни Верховної Ради Антон Яценко доповів, що лише протягом 2016 року по "Закону Савченко" на свободу достроково вийшли близько 10 тисяч осіб. З них 1,5 тисячі — скоїли повторні злочини, 55 умисних вбивств, 760 розбійних нападів, 22 зґвалтування, 202 грабежі. Це призвело до створення криміногенної ситуації та збільшення рівня злочинності в країні.

 

Раніше у Верховній Раді уже тричі розглядались законопроекти, але, на жаль, для прийняття не вистачало голосів. "Дуже радий, що сьогодні було прийнято Закон, який скасовує «Закон Савченко. Відтепер згідно з ним один день перебування в СІЗО буде зараховуватися за один день відбування покарання у вигляді позбавлення волі. Дякую всім народним депутатам, які підтримали та проголосували за ініційований мною Законопроект, а також депутатській групі партії «Відродження», разом з якою ми працювали над ним! Сподіваюсь, що тепер рівень злочинності в Україні зменшиться та всі крадії, вбивці, ґвалтівники, наркодилери та інші порушники Закону будуть відбувати покарання у повній мірі», — написав народний депутат.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати