сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські водоканалівці проводять планові роботи на насосній станції

  • Вівторок, 16 травня 2017, 10:50

voda1З 10 по 20 травня 2017 року, триває планова очистка резервуарів чистої води в КП «Уманьводоканал».

 

 

Відповідно до технологічного регламенту, один раз на два роки проводиться чистка резервуара чистої води на насосній станції четвертого підйому в с. Родниківка, - повідомляє прес-служба КП «Уманьводоканал».

 

Саме сюди, перш ніж потрапити в будинки жителів міста Умань, надходить вода, піднята з р. Рось, м. Біла Церква. 10 травня працівники КП «Уманьводоканал» розпочали планові роботи.

voda

Процес очищення досить складний і передбачає кілька етапів. Спочатку звільняється резервуар від води шляхом перекачки в інші резервуари, потім очищається дно від осаду і мулу та промиваються стіни та стеля резервуару. Коли резервуар очищений, приступають до наступного етапу – обов'язковій дезінфекції гіпохлоритом натрію.

voda2

Після цього резервуар промивається водою і проходить гідровипробування. Після закінчення цих дій в резервуар набирається вода, і він закривається. Фахівці лабораторії КП «Уманьводоканал» відбирають проби води для проведення хіміко-бактеріологічних аналізів. Якщо результати задовільні через 48 годин резервуар чистої води вводиться в експлуатацію.

 

Споживачі на період промивки не відчувають ніяких незручностей, оскільки обсяги води, що постачається не знижується. На насосній станції четвертого підйому с. Родниківка чотири резервуари по 10 тис. куб.м кожний.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати