сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Безкоштовне медичне обстеження по селах Уманського району

  • Вівторок, 09 травня 2017, 20:00

likarПрофілактичні огляди – це в першу чергу огляд лікарями вузького профілю - невропатологом, ЛОРом, офтальмологом, хірургом, тощо.

 

 

Як повідомляє сайту 04744.info прес-центр Уманської центральної районної лікарні, спеціальні бригади курсують населеними пунктами району протягом останніх 3 місяців.

 

Також складено графік медичних послуг:

medik

medik1

medik2

 

Зазначимо, що БЕЗКОШТОВНЕ медичне обстеження по селах Уманського району, здійснюється на сучасному пересувному флюорографічному комплексі, устаткованому на базі автомобіля БАЗ «Еталон», який було закуплено та передано в Уманську центральну районну лікарню за сприяння народного депутата України Антона Яценка, депутатів Черкаської обласної ради від партії «Відродження» та депутатів Уманської районної ради. Зазначимо, що раніше за сприяння народного депутата в райлікарню було передано апарат ультразвукового дослідження.


Уже пройшли медичне обстеження жителі сіл Іванівка, Берестівець, Краснопілка, Кочубіївка, Юрківка, Черповоди, Томашівка, Рогова, Вільшанка, Дубова, Сушківка, Дмитрушки, Текуча, Затишок, Колодисте, Рижавка, Фурманка, Ропотуха, Шарин, Ятранівка, Собківка, Городниця, Ладижинка, Косенівка, Танське,Доброводи, Гереженівка, Оксанина та Паланка, Текуча, Кочержинці, Аполянка Уманського району.

 

А згодом пройти діагностику зможуть і жителі інших сіл Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів, а також сіл Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району.

 

maket 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати