сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

В Умані хасиди хочуть повторно звести демонтованого моста

  • Вівторок, 09 травня 2017, 09:00

xas«Міст Коенів в Умані, зруйнований місцевою владою, буде зведений заново», - таке твердження публікує на своєму ресурсі єврейське видання сайт INN.

 

 

«Хасиди отримади необхідні дозволи. Міст буде зведений над місцями старих поховань, щоб Коени змогли пройти до могили рабі Нахмана з Бреслава», - йдеться у статті.

 

Як зазначає INN, дозвіл на повторне зведення моста було видано за умови, що хасиди прокладуть нову трасу з тротуарами та системою стоку води вздовж всієї вулиці. Вартість будівництва оцінюється в $ 55 тис.

 

Тільки після цього вони зможуть знову побудувати міст.

 

За твердженням брацлавських хасидів, мер розпорядився знести колишній міст після доносу антисемітів, що діють в місті і створюють перешкоди хасидам.

 

Наразі головний спеціаліст відділу державного архітектурно-будівельного контролю Уманської міської ради у коментарі сайту міста Умань повідомив, що проектної документації від хасидів на відбудову містка не надходило.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати