сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Уманська школа веслування здобула нові перемоги

  • П'ятниця, 05 травня 2017, 11:00

vecla2В місті Дніпро завершився кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

 

 

В змаганнях взяли участь 494 спортсмени, 24 команди представляли 22 області України, - повідомляє Уманська міська рада.

 

Ці змагання були досить представницькими: 4 заслужені майстри спорту, 32 майстри спорту України міжнародного класу, 159 майстрів спорту України, 162 КМС.

vecla

Приємно, що уманчани також достойно виступили на цих престижних гонках.

 

Юлія Юрійчук здобула срібні нагороди у заїзді байдарок – одиночок на дистанції 1000 м. та 5000 м. та стала бронзовим призером на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок – четвірок.

vecla1

Срібні нагороди отримали Владислав Мегесь, Олександр Гарань, Богдан Жовтюк на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок – четвірок та бронзову нагороду у заїзді байдарок – четвірок на дистанції 500 м.

 

Команда Черкаської області посіла одинадцяте загальнокомандне місце серед 24 команд України.

vecla3

Такий виступ є безперечним успіхом тренерів Володимира Іщенка, Олександра Рожанського, Владислава Грязнова а все разом – успіх уманської школи веслування.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати