сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

У Харкові знайшли уманчанина, який загубився по дорозі в Росію

  • П'ятниця, 28 квітня 2017, 20:30

vyzhivanieПатрульні знайшли рідних літнього чоловіка з Умані, який загубився у Харкові.

 

 

Як повідомили сайту міста Умань у прес-службі патрульної поліції Харкова, 27 квітня близько 16:30 до патрульних звернувся чоловік та повідомив, що на вулиці Зубарєва на тротуарі лежить невідомий.

 

Прибувши за вказаною адресою, патрульні зустріли літнього чоловіка, який навідріз відмовлявся спілкуватися з правоохоронцями, сказавши лише, що хоче додому. Також, громадянин повідомив, що проживає на вулиці Осташівській.

 

Проте, такої вулиці у місті Харкові немає. Патрульні попросили літнього чоловіка надати документи, які підтверджують його слова.

 

Як виявилось, 80-річний громадянин дійсно проживає на вулиці Осташівській, яка знаходиться у місті Умані.

 

Через чергову частину Головного Управління Національної поліції у Черкаській області, харківські полісмени зв'язались із групою реагування патрульної поліції у місті Умані. Колеги з Центральної України, виїхавши за адресою, яку вказував їхній земляк, виявили на вулиці Осташівській доньку загубленого чоловіка. Жінка повідомила, що кілька днів тому батько поїхав на цвинтар до родичів у Російську Федерацію та перестав виходити на зв'язок.

 

Наразі, донька літнього чоловіка зараз прямує до Харкова, аби забрати додому батька, який зараз знаходиться в одній із харківських лікарень.

 

Нагадаємо, в Умані патрульні допомогли дідусю уночі потрапити додому.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати