сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Антон Яценко: Закликаю уманчан до акцій протесту та бойкоту проти підвищення тарифів на громадський транспорт. ВІДЕО

  • П'ятниця, 28 квітня 2017, 14:38

Uman-marshrutky-126 квітня на засіданні Виконавчого комітету Уманської міської ради було прийнято грабіжницьке рішення про підняття тарифу на проїзд у міському транспорті до 4,5 гривень, яке вступить в силу з моменту опублікування в газеті, тобто фактично з 1 травня, повідомляє видання "Uman News"

 

 

Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook висловив обурення стосовно такого рішення , адже тарифи і так були завищені:

 

«Вважаю це рішення грабіжницьким та неприпустимим. Оскільки за рахунок коштів уманчан збагатиться компанія-перевізник ТОВ «Круїз-Авто».

 

На сьогодні піднімати ціну на проїзд абсолютно немає ніякої потреби, оскільки тарифи і так були завищені. Тому, ще раз наголошую на тому, що категорично проти завищених цін на транспорт!» — написав народний депутат України.

 

Крім цього, Антон Яценко зауважив, що його колеги з фракції партії «Відродження» намагалися взяти участь у обговоренні та протистояти прийняттю цього ганебного рішення, але керівник ТОВ «Круїз-Авто» нахабно перешкоджав їм навіть зайти до зали:

 

«Депутати фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді на чолі з Іриною Плетньовою та Черкаській обласній раді обурились підняттям тарифів, і маючи на те повне право, хотіли взяти участь у засіданні, щоб вплинути на рішення Виконкому. Але директор ТОВ «Круїз-Авто» Віктор Бойко спільно зі своїми підлеглими зухвало не дозволили їм цього зробити, і навіть загородили прохід до зали. В результаті конфлікту сталася бійка. І, навіть, довелось викликали поліцію.

 

Такі дії з боку компанії-перевізника є ганебними. Замість того, щоб відстоювати інтереси жителів міста, вони турбуються про власні кишені», — наголосив Антон Яценко.

 

Під час голосування всі присутні члени Виконкому проголосували «ЗА» підняття тарифів. На жаль, лише фракція партії «Відродження» в Уманській міській раді виступила на захист уманчан та проти цього мародерського рішення.

 

Народний депутат Антон Яценко пообіцяв зробити все можливе, щоб тарифи на проїзд в громадському транспорті на підвищились, а також закликав усіх бойкотувати та виходити на акції протесту:

 

«Як народний депутат, я спільно з депутатами фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді на чолі з Іриною Плетньовою та Черкаській облраді будемо і надалі відстоювати інтереси жителів міста Умань та робитимемо все для того, щоб не допустити впровадження 4,5 грн. на проїзд у міському транспорті.

 

Закликаю всіх бойкотувати та не їздити на грабіжницьких маршрутках. Необхідно виходити на акцію протесту та вимагати негайного скасування рішення Виконкому».

 

Найближчим часом депутати фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді звернуться до суду щодо скасування незаконного рішення по підняттю тарифів на проїзд.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати