сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані завгоспа психлікарні знайшли з перерізаним горлом. ВІДЕО

  • Середа, 26 квітня 2017, 20:11

bolgarkaТаємнича смерть - в Уманській психіатричній лікарні! Місцевого завгоспа знайшли мертвим - із перерізаним горлом.

 

 

А поруч лежала закривавлена болгарка. І в поліції, і в самій лікарні всі переконують, що це – самогубство. Та чи справді чоловік додумався вкоротити собі віку електроінструментом? Невже людина може після смерті вимкнути прилад із розетки? Сміливі версії від черкаських медиків і копів розслідують у сюжеті Надзвичайних новин.

 

7-річна Даша тримає в руках татове фото і ледь стримує сльози. Вона була довгоочікуваною дитиною і улюбленою донечкою 53-ри річного Віктора Дудника. А днями почула від мами страшну звістку.

 

Віктор Дудник працював завгоспом в Уманській психіатричній лікарні. Людмила розповідає: нічого не віщувало біди ані напередодні, ані того трагічного дня. Зранку її чоловік, як завжди, вигуляв собаку, приготував сніданок і перший поспішив на роботу.

 

А вже за кілька годин Людмилин світ розколовся навпіл: їй повідомили, що чоловіка знайшли з перерізаним горлом.

 

Віктора начебто знайшов його підлеглий - Олександр Музиченко. Знімальна група спробувала розшукати цього чоловіка на роботі.

 

Але двері майстерні зачинені. Людмила згадує: після трагедії там було багато поліції, а її в майстерню не пускали. Всі колеги, як один, переконували жінку, що то було самогубство. Та коли вона дізналася, чим саме в її чоловіка було перерізане горло, в суїцид не повірила. Як міг Віктор зарізатися болгаркою? І невже після того покійник міг ще й вимкнути інструмент із розетки?

 

У психлікарні про загадковий інцидент із їхнім завгоспом ніхто говорити не хоче. Головна лікарка розповідає, що останні пів року в нього начебто помічали депресивний стан. Але чому ж тоді не допомогли? Це ж і є профіль психологів і психіатрів.

 

Але загадок усе ж більше, ніж відповідей. Чому завгосп загинув у майстерні? Адже це навіть не його робоче місце. І тим більше, в його обов'язки не входила робота з болгаркою. Та слідчого все це не бентежить. Воно й не дивно - значно простіше поховати справу, ніж морочитися з розслідуванням.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати