сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані масово отруюються тварини

  • Вівторок, 25 квітня 2017, 18:03

20170408 183021Останнім часом серед користувачів соцмереж збільшились випадки так-званих «постів гніву» щодо масових випадків отруєння та знущання над тваринами в Умані.

 

 

 

Вчора мої діти гуляли на вулиці з улюбленим собакою, - пише уманчанка Людмила Найдюк, - Але виявляється є люди, яким собаки заважають жити.. Я просто не розумію для чого по вулиці розкидують яд?? Собаку не врятували, вона померла у мене на очах..

 

Ветеринар, до якого звернулась жінка, сказав, що це не перший такий випадок в Умані за останній час.

 

Також жінка зауважила – «Хочеться побажати людям, яким так заважають собаки – залишайтесь  людьми і задумайтесь, що ця отрута може потрапити не тільки дворовим собакам, а кому завгодно!»

 

20170408 183106

 

Іншу історію розказала уманчанка Ольга Поляшова.

«Сьогодні я - багатодітна мати… По дорозі зі спортзалу знайшла 5 викинутих кошенят.  Деякі навіть ще не відкрили очі... Вони всі збилися в купу і кликали на допомогу, намагаючись зігрітися.»

 

Редакція 04744.info також нагадує, що Верховна Рада має намір ввести кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Законопроект, прийнятий кілька тижнів тому, пропонує внести до Кримінального кодексу, відповідно до якого знущання над тваринами карається арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати