сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Інвестиція в майбутнє: 50 школярів Умані та району отримали щомісячну стипендію від Максима Полякова

  • П'ятниця, 21 квітня 2017, 13:41

polyakov 1Фінансова  мотивація для успішних дітей: народний депутат Максим Поляков спільно з «Фондом добрих справ» запровадив щомісячну стипендію для здібних школярів. Оплату за талант, спортивні успіхи та знання отримало 50 учнів з Бабанської школи, Уманського НВК №7 та Медичної гімназії №10.

 

 

«Наше майбутнє  в руках наших від дітей, якщо ми сьогодні створимо їм хороші умови навчання, дамо якісну освіту  та мотивацію розвиватись, - завтра вони змінять нашу країну,» - зазначила Лариса Качан, помічник народного депутата Максима Полякова.

 

polyakov 2

 

Цією мотивацією для п’ятдесяти школярів  стала щомісячна стипендія у розмірі 200 гривень. Її отримали здібні учні, які  презентують місто та район на  наукових олімпіадах, спортивних змаганнях та творчих конкурсах.

 

polyakov 3

 

«Стипендія - це як щомісячний стимул працювати над собою та розвиватись. Дуже рада  що є такі небайдужі люди, як Максим Поляков, які підтримують молодь та вірять в наші можливості, - розповідає Аліна Грушовенко, школярка.

 

polyakov 4

 

Окрім стипендій, народний депутат подарував  трьом школам  футбольні  м’ячі,  та пообіцяв і надалі підтримувати навчальні заклади.

 

 

Джерело - Вечірня Умань 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати