сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Не так зрозуміли: доглядачі коня з Умані пояснили інцидент зі скандального відео

  • Субота, 15 квітня 2017, 12:42

kinДоглядач коня, якого очевидці зафільмували на дорозі неподалік Умані, запевняє, що ніхто його по асфальту не тягнув. За його словами, тварину за три дні до цього кастрували, коня пустили погуляти по території господарства, але він втік. Разом із ним втік ще один кінь передає ТСН.

 

 

"Одного наздогнали на трасі, прив'язали до машини, але вони його не тягнули. Вони просто прив'язали, щоб він не втік. Побігли доганяти другого. Після того, як наздогнали другого, своїм ходом вони пішли на місце, де вони живуть. Впав кінь від того, що він після операції", - розповів доглядач тварини Ярослав в інтерв'ю телекомпанії "Умань".

 

Інший доглядач коней Максим каже, щоб якби 400-кілограмового коня дійсно тягнули по асфальту, то з нього здерлася б шкіра. Але коли журналісти приїхали на власні очі подивитися на коня, то на ньому жодних слідів насильства не побачили.

 

Коня оглянули ветеринар і правоохоронці. Наразі поліція відкрила провадження за статтею про жорстоке поводження із тваринами.

 

Нагадаємо, у Мережі з'явилося відео, на якому було вказано, що "уманські хасиди тягли по дорозі живого коня". Очевидці писали, що тварину прив'язали до своєї машини і вона начебто билася в передсмертних судомах.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати