сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Уманчани змагаються в отриманні премії за боротьбу зі спалюванням сухостоїв

  • Четвер, 06 квітня 2017, 22:08

 

premia - копияОстаннім часом все гострішою постає проблема спалювання бур’яну, листя і сухої трави на території нашого міста і району. В силу таких обставин, серед уманчан набирає обертів суспільна активність та небайдужість щодо спалювання рослинності. 

 

 

Як повідомив організатор Олексій Василюк:

- Оголошую волотерську премію за боротьбу із спалюванням степів, луків, та іншої трав'янистої рослинності.

 

На сторінці можна розміщуати як докази успішної боротьби із спалюванням рослинності, так і долучатись до збільшення ставки премії. Переможець буде визначений шляхом онлайн -голосування 15 квітня 2017 року та отримає загальну суму зібраних коштів!

premia

Моя початкова ставка - 500 грн, - продовжує Олексій,- додавайте, збільшуйте ставку. 15 квітня зробимо голосування кому дістанеться премія.

 

Нагадаємо, що раніше смертю 88-річної жінки закінчилось спалювання сухої трави на Черкащині. Та наразі в Умані виникають пожежі через масове спалювання трави.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати