сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Перерваний «Політ орла». В Києві відкрили виставку на честь уманчанина

  • Четвер, 06 квітня 2017, 18:15

muzУ Національний музей історії України у Другій світовій війні відбулося відкриття експозиції честь нашого Андрія Кизила "Політ Орла".

 

 

Дружина Ксюша Кизило передала музею його особисті речі: військову форму, бронежилет, каску, берци, рацію та інше, - повідомляє уманчанка Вікторія Михайлюк.

 

За весь час урочистостей вона мужнього трималася та розповідала про Андрія, як справжня жінка офіцера. Хоча я знаю, наскільки важко їй це давалося і як розривалося її серце при кожному показі відео з Андріяєм.

muzei 2

Дуже важлива річ - автомобіль Андрюші. Він так його хотів і любив. Він був потрібний йому, особливо там, на фронті. Я пам'ятаю щасливі очі Андрія, коли він вперше приїхав на ньому додому у відпустку. Вперше і востаннє.

 

Андрію передали цей автомобіль волонтери та отець Василь. Тепер він доповнює експозицію музею.

muzei 1

 

Всі ці речі ви можете побачити в "Національному музеї історії України в Другій Світовій Війні" на виставці "Схід України".

 

muzei 3

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати