сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

8-місячний син загиблого в АТО уманчанина отримав посмертно нагороду батька. ФОТО

  • П'ятниця, 31 березня 2017, 16:24

kuzulo 1Президент Петро Порошенко передав вдові загиблого уманчанина Андрія Кизила, удостоєного звання Герой України посмертно, орден "Золота Зірка".

 

Глава держави присвоїв високе звання уманчанину за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті територіальної цілісності України. Про це йдеться на сайті президента.

 

Під час виступу на урочистій церемонії випуску слухачів Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського Петро Порошенко наголосив:

- Сьогодні у залі присутня дружина та родичі Героя України Андрія Кизила. Зараз, коли скажеш Андрій Кизило, можливо не всі ідентифікують. А якщо скажеш, що він воював під позивним "Орел", всі чітко згадують Авдієвку, ті бої. Бо він був справжнім військовим орлом, – наголосив Президент.

 

За його словами, капітан Кизило ніколи не ховався за спинами підлеглих. Його безсмертний подвиг – це подвиг справжнього захисника рідної землі, справжнього Героя з великої літери. Він вже став прикладом, на якому зростатимуть сьогоднішні та майбутні покоління українських воїнів.

 

kuzulo 2

  

kuzulo


Джерело:
infomist.ck.ua 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати