сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Прогноз до кінця березня від уманської метеостанції

  • Вівторок, 28 березня 2017, 11:56

121 березня намітився перехід середньодобової температури повітря через +5º у бік підвищення, що на тиждень раніше середніх багаторічних строків.

 

 

Проте, ґрунт ще не скрізь досяг фізичної стиглості, що не дозволяє масово розпочати весняну сівбу. За даними метеостанції, середня температура ґрунту на глибині 5-10 см становить 5,7-6,3º.

 

Інтенсивного наростання тепла найближчим часом не відбуватиметься.

До кінця березня в Умані спостерігатиметься нестійка, вітряна та волога погода завдяки впливу північних циклонів. Температура повітря становитиме: вночі близько 0º, вдень 5-10º тепла.

 

31 березня атмосферний фронт з північного заходу принесе у наш регіон невеликі дощі. На початку квітня північні процеси зміняться на південні, тому прогнозується суха та аномально тепла погода, з якою і активізуються польові роботи.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати