сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Їздити дорогою чи ні? Як змінити центральну площу Умані, щоб всім сподобалось?

  • Неділя, 19 березня 2017, 21:30

vyliciУманчани скаржаться на повністю відкритий проїзд біля костелу (картинної галереї). Так, упродовж багатьох років тут була лише пішохідна вулиця, прилегла зона між парком та міською інфраструктурою. Така собі прокладка, метою якої є зменшення викидів відпрацьованих газів, пилу у повітряний простір та заспокоєння автомобільного руху.

 

 

Відколи в Умані відбуваються масові гуляння та фестивалі, в’їзд з боку площі Соборності час від часу відкривають.

 

До слова, зараз автомобілі їздять всього за кілька метрів від входу в парк, тому батькам потрібно бути уважними, коли їхні діти вибігають на дорогу.

 

Така організація руху до вподоби автолюбителям, адже це розвантажує односторонній проїзд біля будинку культури, зменшує перевантаження довколишніх вулиць транспортом.

 

Не проти такого рішення медики та пожежники, які в разі необхідності без перешкод матимуть зручний та доступний під’їзд.

vylici2

Оскільки кількість різноманітних розважальних, культурних, мистецьких, спортивних та інших активностей в Умані наразі збільшується, реконструкція площі Соборності та збільшення паркової зони, зі зручними під’їздами – справа майбутнього.

 

Нагадаємо, в Умані почастішали випадки, коли місцеві жителі, не маючи рішень сесії міськради, перекривають вулиці для проїзду транспорту.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати