сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані стартував освітній проект Майбутні фермери України

  • П'ятниця, 17 березня 2017, 14:02

ferma 3Новий освітній проект відкриває для школярів Уманщини та Маньківщини можливості пройти стажування та практику на найкращих підприємствах України, допоможе розробити проект власної ферми та стати лідером. Участь у проекті є повністю безкоштовною. Організатори оплачують учням проїзд, проживання та харчування.

 

 

Мета проекту – продемонстрували нові можливості агробізнесу та показати підростаючому поколінню, що радянські технології в минулому. Сьогодні сучасні роботизовані ферми відкривають свої двері для молоді.

 

– Дуже часто, після школи молодь не знає, яку професію обрати, та в який виш вступати. Саме для того, щоб допомогти учням визначитись, і створений цей проект. Молодь зможе розкрити себе, проявити свої лідерські якості, попрацювати в команді, а головне, зрозуміти, чи бачать вона себе у майбутньому в агросфері, – розповідає координатор проекту Анна Шеремета.

 

Проект складається з чотирьох етапів:

1) Безкоштовна весняна школа лідерства.

2) Щотижневе стажування на надсучасних фермах України.

3) Літня практика за обраним фахом.

4) Зимова звітна конференція.

 

ferma 1

 

Для того, щоб стати частиною освітнього проекту Майбутні фермери України, реєструйтесь за телефоном +380 66 50 33 206 – Анна Шеремета

 

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати