сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчанин через "Нову пошту" поставляв наркотики в Черкаський СІЗО

  • Четвер, 16 березня 2017, 20:44

pohtaУманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч.2 ст.307 КК України.

 

 

У ході досудового слідства встановлено, що 34-річний чоловік, в кінці лютого 2017 року за попередньою змовою з невстановленою слідством особою, організував незаконне пересилання наркотичного засобу, обіг якого обмежено – метадон, з м. Умань до державної установи «Черкаський слідчий ізолятор», що розташована в м. Черкаси.

 

Про це cайт міста Умань дізнався в Уманській місцевій прокуратурі.

 

Так він, 01.03.2017 року за попередньою змовою з невстановленою слідством особою, з метою пересилання наркотичного засобу, обіг якого обмежено – метадон, до державної установи «Черкаський слідчий ізолятор», через відділення «Нова пошта», що розташоване в м. Умань, здійснили відправлення посилки вагою 12,7 кг., з продуктами харчування та цигарками, серед яких було приховано кристалічну речовину, що відповідно до висновку експерта містить у своєму складі наркотичний засіб, обіг якого обмежено – метадон, масою 0, 137 грам, для подальшого збуту серед осіб, які утримуються в державній установі «Черкаський слідчий ізолятор».

 

01.03.2017 року в м. Черкаси, в службовому приміщення державної установи «Черкаський слідчий ізолятор» під час обшуку посилки на його ім’я, працівниками установи було виявлено кристалічну речовину, що відповідно до висновку експерта містить у своєму складі наркотичний засіб, обіг якого обмежено – метадон, масою 0,137 грам.

 

Таким чином зловмисник вчинив кримінальне правопорушення передбачене ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 307 КК України, тобто організація незаконного пересилання, з метою збуту наркотичних засобів, в місця позбавлення волі, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

 

Чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального праворушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 307 КК України.

 

Наразі досудове розслідування триває, за клопотанням прокурора, 10.03.2017 підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави в сумі 256 000 гривень.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати