сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Іспанський художник запрошує уманчан відвідати майстер-клас. ФОТО

  • Неділя, 12 березня 2017, 15:08

goiyaВчора, 11 березня о 16.00 в Уманській картинній галереї Дарина Дьома-Пісна, спільно з Карлосом Гарсія Лаосом, представили новий міжнародний проект "Тінь Гойї".

 

 

В рамках проекту глядачам пропонуються для розгляду картини і скульптури іспанського митця, копії офортів Гойї, а також картини уманської художниці.

 

Відвідувачка виставки Юлія Красновид прийшла зі своєю донькою, аби та по-справжньому зрозуміла й полюбила мистецтво.

 

Поділившись своїми враженнями уманчанка стверджує: «Виставка суперечлива, неоднозначна, змушує задуматись і побачити мою улюблену Odarka Dema-Pisna геть з іншого боку».

 

Ближче познайомитися з іспанським живописом та взяти участь в дискусії на тему проблем сучасності можна на майстер-класі та лекціях, які проходитимуть 13-14 березня о 15 годині в Уманській картинній галереї по вулиці Коломенській, 2.

 

Під час лекції Карлос Гарсія Лаос розповість про творчість Гойї, запропонує відвідувачам пофілософствувати на тему істинної сутності буття та, відкинувши непевність, перейнятися кожним, навіть найхимернішим, мистецьким твором.

 

Нагадаємо, Карлос працює в Україні вже чотири роки, має виставки в Луцьку, Києві, Умані. Іспанець, 12 листопада 2016 року подарував місту Умань скульптуру «Материнський інстинкт», присвячену всім мамам.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати