сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

В Умані очищують вулиці від нелегальних споруд

  • Вівторок, 07 березня 2017, 14:00

244151Інспекція з благоустрою та комунальні служби Умані не припиняють вести боротьбу з незаконними тимчасовими спорудами. У мерії зазначили, що особливо проблемним залишається район паломництва хасидів.

 

 

 

За останні два місяці минулого року по вул. Челюскінців, 8 і 1, вдалось прибрати з міських вулиць 87 м металевого паркану, намет довжиною 64 м та комплекс металевих споруд. Окрім того впорядкували окремі споруди по вул. В. Мономаха, 6, 9; Визволителів, 2; Косинки Григорія, 20; Пушкіна, 22.

 

- Силами комунальників та демонтовано 25 самовільно встановлених споруд, -  повідомив керівник Інспекції з благоустрою Умані Артур Васалатій. - Незабаром приберуть також тимчасовий дерев’яний перехід, кран по вулиці Пушкіна, 57; кіоски по вул. Пушкіна 46, 38; міст по вул. Калнишевського, 2/1; металеву тимчасову споруду житлового призначення по вул. Мономаха, 6, власники яких уже отримали попередження про демонтаж.

nezakonni 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати