сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Кращі хореографічні колективи Умані рятують життя 10-річної дівчинки. ФОТО

  • П'ятниця, 03 березня 2017, 14:40

Festival111 кращих хореографічних колективів міста об'єднали 35 номерів в одне дійство, аби допомгти хворіій дитині. 

Зібрано більше 7 тисяч гривень на підтримку Іринки Корпань. Її діагноз – целіакія (непереносимість організмом білка). Нажаль, ця хвороба на сьогоднішній день невиліковна і життя дівчинки залежить від дієт. Зібраних коштів дитині вистачить на 3 місяці. Мама дівчинки дуже вдячна, адже вони вперше отримують таку допомогу.

 

Мистецтво не лише дарує естетичну насолоду, а й може рятувати життя. Вже третій рік поспіль уманський дитячий хореографічний колектив Крок вперед, спільно з відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради, організовує мистецькі акції, завдяки яким збирається допомога важкохворим маленьким уманчанам.

 

Кожного разу я пропускаю це через себе, ковтаю сльзи, коли говорю про тих, хто потребує допомоги, - говорить ведуча фестивалю, Людмила Гекалюк. – Я розумію, що від моїх слів залежить на скільки люди переймуться цією проблемою і відгукнуться на неї. Доволі важко поєднувати сумні речі із яскравими концертами.

 

В цьому році уманчани вперше вирішили започаткувати благодійну акцію не у вигляді звичайного концерту, а як Перший Міський Фестиваль. Ідею підтримав міський голова, який допоміг в організації події.

 

Ідея такого фестивалю виношувалась уже давно, - зазначила організатор фестивалю Вікторія Глобчак. - Багато років працюю з дітками і завжди думала про те, що своїм мистецтвом здорові дітки можуть допомогти тим, хто цього потребує. Поки що це лише хореографія, однак ми запланували розширення і залучення на різних видів мистецтва.

 

Festival3Festival6Festival7

 Автор - Марія Петренко

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати