сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В Умані сімейний конфлікт закінчився вироком суду

  • Четвер, 02 березня 2017, 21:57

konfliktУманською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення відносно 36-річного жителя м. Умань, який на грунті неприязних відносин зі своїм 73-річним тестем, наніс йому два удари в область голови.

 

 

 Чоловік впав на землю та отримав від обвинуваченого ще кілька ударів в область голови, чим спричинив потерпілому тілесні ушкодження у вигляді забійної рани лобної ділянки голови, забійної рани нижньої повіки ока та струс головного мозку.

 

Про це повідомляє сайту міста Умань Уманська місцева прокуратура.

 

Дії чоловіка органом досудового розслідування кваліфіковані за ч. 2 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я).

 

За результатами судового розгляду, Уманським міськрайонним судом чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України, та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян та стягнуто на користь потерпілого 5000 грн. моральної шкоди.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати