сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко: Буду докладати максимум зусиль, щоб «дорогу смерті» було відремонтовано (ФОТО, ДОКУМЕНТ)

  • Вівторок, 28 лютого 2017, 13:45

Y0Народний депутат України Антон Яценка пообіцяв посприяти у ремонті траси міжнародного значення М-12 (Стрий — Тернопіль — Вінниця — Кіровоград — Знам’янка), на ділянці дороги у напрямку Умань-Христинівка, яку в народі ще називають «дорогою смерті». Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 

 «Наразі дорога у дуже жахливому та аварійному стані, через ями глибиною 30-40 см. автомобільна техніка виходить з ладу, рейсові автобуси скорочують. Як наслідок, стає неможливим своєчасне надання невідкладної медичної допомоги населенню. Таким чином створюється загроза життю і здоров`ю людей і наростає соціальна напруга», — обурився нардеп.

Y1

Зазначимо, що Антон Яценко вже не перший рік займається цією проблемою. У 2016 році за сприяння нардепа було виділено кошти на ремонт цієї автомобільної дороги та здійснено поточний ремонт. Це дало можливість на півроку покращити ситуацію, але, у зв`язку з тим, що цією трасою їздить великоваговий транспорт, це призводить до надшвидкого руйнування дорожнього покриття.

Нардеп неодноразово звертався до прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана та мав зустрічі з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомиром Новаком та губернатором Черкащини Юрієм Ткаченком з приводу вирішення питання термінового проведення капітального ремонту «дороги смерті».

«Сподіваюся, що в цьому році проблема зрушить з «мертвої точки». Про результати звернень буду повідомляти. Докладатиму всіх зусиль, для того, щоб це питання було вирішено і дорогу – відремонтовано!», — наголосив Антон Яценко.

Y2

Y3Y4Y5

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати