сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Антон Яценко: Вулиці Шмідта, Спінози, Чапаєва в Умані розчищено від снігу. ФОТО

  • Четвер, 09 лютого 2017, 20:19

cnow0В Умані від снігу розчищено три вулиці. Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 

 

«Уже сьогодні три вулиці Шмідта, Спінози, Чапаєва вдалося розчистити за мого сприяння та депутатів фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді Ірини Плетньової та Черкаській обласній раді Володимира Кокодзея», — пише нардеп.

 

За словами Антона Яценка, ситуація із сніговим колапсом в Умані загострюється кожного дня. А у соціальні мережі масово надходять звернення від громадян з проханням вплинути на міську владу та вирішити проблему прибирання снігу із вулиць міста.

Нагадаємо, нардеп вже неодноразово звертався до міської влади з проханням не ігнорувати жителів міста та виконувати свої обов’язки належним чином.

 

«Люди не повинні страждати від снігових колапсів та льодових катків на вулицях», — переконаний Антон Яценко.

cnow

Вул. Шмідта

cnow1

Вул. Спінози

cnow2

Вул. Чапаєва

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати