сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Умань відвідав Посол Туркменістану в Україні. ФОТО

  • Середа, 08 лютого 2017, 16:09

0007 лютого в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини із візитом побував Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов.

 

 

Про це повідомляє прес-служба УДПУ.

 

З поважним гостем обговорювали ряд питань освітньо-наукової співпраці, організації дозвілля та побуту студентів із Туркменістану, яких в УДПУ навчається близько 260.

 

Із великою цікавістю Нурберди Аманмурадов знайомився із Українсько-туркменським культурно-освітнім центром, який було відкрито в Уманському державному педагогічному університеті в листопаді минулого року за його ініціативою.

 

Посол подарував для центру цінну літературу для розширення світогляду та поглиблення знань студентів.

 

В ході візиту Нурберди Аманмурадов зустрівся зі студентами, які здобувають вищу освіту в уманських навчальних закладах. Також пан Посол перевірив стан готовності виборчої дільниці для проведення виборів Президента Туркменістану, яку було облаштовано на прохання посольства в актовій залі УДПУ.

 

Відповідно до загальноприйнятих норм та Виборчого кодексу цієї країни іноземні студенти (254 – із УДПУ та 13 – із УНУС), громадяни Туркменістану, змогли взяти участь у голосуванні та віддати свій голос за одного із дев`яти кандидатів на найвищу державну посаду.

 

Процес голосування пройшов у спокійній робочій атмосфері, без жодних порушень. По завершенню голосування виборчі бюлетені доставлені до Посольства Туркменістану.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати