сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Умань відвідав Посол Туркменістану в Україні. ФОТО

  • Середа, 08 лютого 2017, 16:09

0007 лютого в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини із візитом побував Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов.

 

 

Про це повідомляє прес-служба УДПУ.

 

З поважним гостем обговорювали ряд питань освітньо-наукової співпраці, організації дозвілля та побуту студентів із Туркменістану, яких в УДПУ навчається близько 260.

 

Із великою цікавістю Нурберди Аманмурадов знайомився із Українсько-туркменським культурно-освітнім центром, який було відкрито в Уманському державному педагогічному університеті в листопаді минулого року за його ініціативою.

 

Посол подарував для центру цінну літературу для розширення світогляду та поглиблення знань студентів.

 

В ході візиту Нурберди Аманмурадов зустрівся зі студентами, які здобувають вищу освіту в уманських навчальних закладах. Також пан Посол перевірив стан готовності виборчої дільниці для проведення виборів Президента Туркменістану, яку було облаштовано на прохання посольства в актовій залі УДПУ.

 

Відповідно до загальноприйнятих норм та Виборчого кодексу цієї країни іноземні студенти (254 – із УДПУ та 13 – із УНУС), громадяни Туркменістану, змогли взяти участь у голосуванні та віддати свій голос за одного із дев`яти кандидатів на найвищу державну посаду.

 

Процес голосування пройшов у спокійній робочій атмосфері, без жодних порушень. По завершенню голосування виборчі бюлетені доставлені до Посольства Туркменістану.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати