сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Хасид, який осквернив в Умані хрест, в залі суду попросив медичної допомоги

  • Середа, 01 лютого 2017, 15:27

xasСьогодні у Апеляційному суді відбувся розгляд справи 18-річного громадянина Ізраїлю Шимона Нетанеля, якого звинувачують у розпалюванні міжнародної ворожнечі, - пише ІнфоМІСТ.

 

 

Нагадаємо, 31 грудня в Умані була зірвана фігура Ісуса з хреста. Хлопця після слідчих дій помістили до ізолятора тимчасового тримання, там він перебував 3 дні.

 

За словами адвоката та регіонального координатора уповноваженого Верховною Радою з прав людини Лесі Валяєвої, такі дії правоохоронців можна розцінювати як порушення прав людини.

 

Оскільки пан Нетанель є інвалідом та щоденно потребує шість уколів інсуліну, в ІТТ він не зможе отримувати належну медичну допомогу. Також ізраїльтянин вживає лише кошерну їжу, тож харчуватися їжею ІТТ він не може.

 

За втручання Лесі Валяєвої до ІТТ викликали швидку, адже підозрюваний перебував у тяжкому стані та потребував реанімаційних заходів.

 

Згідно з рішенням Уманського суду, ізраїльтянина відпустили під особисте зобов’язання до 3 березня. Натомість прокуратура подала апеляцію та вимагає знову помістити Нетанеля до ІТТ.

 

Адвокат у свою чергу подав клопотання про відвід прокурорів, мотивуючи непрофесійністю їхніх дій, які порушили презумпцію невинуватості. –

 

Якщо 18-річний підліток помре в ІТТ, це буде міжнародний скандал, – додає адвокат.

 

Також адвокат зауважує, що, на його переконання, у справі взагалі відсутній склад злочину, оскільки у матеріалі відсутня потерпіла сторона.

 

Суд відмовив у задоволенні клопотання адвоката про відвід прокурорів. Тож засідання продовжилося.

 

Прокурори у свою чергу мотивують свою апеляційну скаргу щодо утримання підозрюваного в ІТТ вчиненням тяжкого злочину, можливістю виїзду за кордон в будь-який момент, оскільки він не є громадянином України та не має постійного місця проживання. Окрім цього, підсудний у разі неув’язнення може впливати на свідків події.

 

Наразі у зал судового засідання викликали швидку, оскільки стан підозрюваного погіршився, він потребував госпіталізації, аби уникнути стану коми. Суддя оголосив перерву, розглядати справу продовжать завтра, 2 лютого.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати