сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко закликав уманчан до акцій протесту та бойкоту перевізникам. ФОТО

  • Середа, 01 лютого 2017, 13:28

marcrutki2Сьогодні уманчани не зможуть своєчасно дістатися до місця призначення через страйк перевізників, які влаштували пікет під стінами міськради вимагаючи підняти і так захмарні для міста тарифи до 4 грн. за проїзд у маршрутках.

 

 

Втрутився у ситуацію та запропонував шляхи її вирішення народний депутат України Антон Яценко.

 

На думку парламентаря, підняття цін – це відкрите мародерство та шантаж мерії і власників маршруток, зокрема перевізника «Круїз-Авто», з метою збагачення за рахунок людей. Про це Антон Яценко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 

«Під час місцевих виборів, я попереджав, що така ситуація рано чи пізно буде. Як відомо, мер міста пан Цебрій до призначення на посаду міського голови,був директором саме ТОВ «Круїз-Авто», і в його інтересах підтримувати ініціативи компанії-перевізника, заручаючись підтримкою окремих депутатів Уманської міської ради, зокрема Сергія Семененка», — коментує ситуацію нардеп.

 

Зазначимо, що в одному зі своїх інтерв`ю у програмі «Разом з мером» Олександр Цебрій уникнув відповіді на питання цін на проїзд у міському транспорті.

 

Антон Яценко звернувся до мера міста Олександра Цебрія та до Виконкому Уманської міської ради з проханням негайно припинити цирк та не допустити підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті, а навпаки розглянути можливість зниження цін у автобусних маршрутках.

 

«Я і депутатська фракція партії «Відродження» в Уманській міській раді на чолі з Іриною Плетньовою та Черкаській обласній раді виступаємо проти підняття цін на проїзд. Прошу підтримати нашу спільну пропозицію з депутатами фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді щодо створення муніципального транспорту в місті», — зауважив парламентар.

 

Вразі підняття цін на проїзд, Антон Яценко закликав громадян вийти на безстрокові мирні акції протесту та оголосити бойкот перевізникам!

«Незважаючи на низку спільних проектів з міською владою Умані , я, як народний депутат, буду відстоювати інтереси громадян, а не виступати соратником у брудних справах мерії»,- наголосив нардеп.

 

Антон Яценко вкотре зазначив, що меру міста Олександру Цебрію потрібно визначитись з дилемою: він мер міста чи директор ТОВ «Круїз-Авто».

marcrutki

Як попередньо писав сайт міста Умань вранці в Умані, біля будівлі Уманської міської ради припаркувалося близько десяти міських маршруток.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати