сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Уманський казкар обмінює свою книгу на гроші для бійців

  • Вівторок, 31 січня 2017, 14:17

lirnukВідомий письменник та волонтер Сашко Лірник оголошує про проведення аукціону. На ньому уманчанин продасть свою книгу з підписом, а виручені кошти перерахує морпіхам. Про це Лірник пише у Facebook.

 

 

"Подзвонили "мої" розвідники, яких терміново відправили на передок і попросили заправити їхні машини, а ще частину грошей відправив на встановлення однієї штуки на машині розвідників. І вийшло, що для морпіхів грошей не вистачає. Тому я придумав таку штуку – як у моїй казці про Пудика і Лейбу. Я пропоную до аукціону мою книжку казок із моїм підписом. Хто заплатить найбільше – тому надішлю. А ваші гроші підуть морпіхам. Я не вкраду, чесне слово. На книжці напишу, що це не тільки від мене, але і від бійців наших. Я знаю, що книжку можна і так купити, але тут – добре діло", – йдеться у дописі.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати