сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед любителів зимової риболовлі

  • Вівторок, 31 січня 2017, 10:00

vzimkuЩорічно тонкий лід стає причиною загибелі людей і, зазвичай, серед них найчастіше виявляються рибалки або діти. З початку року в області зафіксовано два випадки провалу людей під лід. На щастя трагічних наслідків вдалося уникнути, в обох випадках потерпілих було врятовано. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ДСНС.

 

 

З року в рік, любителі зимової риболовлі масово вирушають на річки, ставки та озера. Проте, часто громадяни нехтують правилами безпеки і вважають, що якщо лід є міцним, то нещасних випадків не виникне. Але навіть у морозну погоду існує небезпека опинитися у воді або на відірваній крижині.

 

Задля попередження виникнення надзвичайних подій на кризі, 30 січня співробітники Уманського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області вирушили в профілактичний рейд місцями, де зазвичай збирається найбільша кількість рибалок. Одним із найулюбленіших місць рибалок в місті Умань є Осташівський ставок, куди й вирушили рятувальники.

 

Під час заходу співробітники ДСНС роз’яснили рибалкам правила безпеки на кризі та вручили листівки і пам’ятки попереджувального характеру.

 

«Не виходьте на тонкий лід! Безпечна товщина крижаного покриву – 10 см, а для групи людей – 15 см. Не відпускайте дітей гуляти на замерзлі водойми, проводьте з ними роз’яснювальну роботу. Уникнути пригод на льоду можна, якщо дотримуватися правил безпеки. При виникненні надзвичайної ситуації телефонуйте за номером «101», – застеріг начальник районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Лебідь.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати