сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Уманські освітяни зустрілися з китайцями на Святі Весни

  • Неділя, 22 січня 2017, 14:59

yaponiyaПредставники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини - в.о. декана факультету іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Постоленко та викладач кафедри теорії та практики іноземних мов Чень Ченьлінь - на запрошення посольства Китаю в Україні взяли участь у зустрічі з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між КНР і Україною та традиційного китайського Нового року – Свята Весни.

 

 

Про це повідомляє Прочерк з посиланням на прес-службу УДПУ.

 

Урочистий захід, на який завітали представники влади та вищих навчальних закладів України, керівники бізнес-компаній обох країн, провів у Києві Надзвичайний та Повноважений Посол КНР в Україні пан Ду Вей.

yaponiya1

Делегати уманського вишу під час візиту мали змогу зустрітися з поважним представництвом, зокрема, керівником відділу з питань освіти при посольстві Китайської Народної Республіки в Україні паном Ван Чжин Гуо, поспілкуватися щодо перспектив подальшої співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з вищими навчальними закладами Китаю та Інститутом Конфуція.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати