сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Уманські освітяни зустрілися з китайцями на Святі Весни

  • Неділя, 22 січня 2017, 14:59

yaponiyaПредставники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини - в.о. декана факультету іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Постоленко та викладач кафедри теорії та практики іноземних мов Чень Ченьлінь - на запрошення посольства Китаю в Україні взяли участь у зустрічі з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між КНР і Україною та традиційного китайського Нового року – Свята Весни.

 

 

Про це повідомляє Прочерк з посиланням на прес-службу УДПУ.

 

Урочистий захід, на який завітали представники влади та вищих навчальних закладів України, керівники бізнес-компаній обох країн, провів у Києві Надзвичайний та Повноважений Посол КНР в Україні пан Ду Вей.

yaponiya1

Делегати уманського вишу під час візиту мали змогу зустрітися з поважним представництвом, зокрема, керівником відділу з питань освіти при посольстві Китайської Народної Республіки в Україні паном Ван Чжин Гуо, поспілкуватися щодо перспектив подальшої співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з вищими навчальними закладами Китаю та Інститутом Конфуція.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати