сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В Умані горів торговий магазин

  • Вівторок, 10 січня 2017, 21:59

pogegaУманськими рятувальниками було ліквідувано пожежу в приміщенні котельні прибудованої до торгового магазину.

 

 

Про це повідомляє Уманське РВ Управління ДСНС України у Черкаській області.

 

9 січня о 10:49 на пункт зв’язку частини надійшло повідомлення від працівника торгового магазину, який побачив густий дим, що виходив з приміщення котельні.

 

До місця пожежі було направлено черговий караул Уманської пожежно-рятувальної частини, в складі 2-х одиниць техніки та 11 чоловік особового складу. Вживши оперативних заходів, загорання в приміщенні котельні, що виникло внаслідок порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації котла на твердому паливі, було ліквідовано.

pogega1

Завдячуючи вмілим професійним діям рятувальників вдалось запобігти розповсюдження відкритого полум’я на поруч розташовану будівлю та торгові площі магазину.

 

О 11:20 пожежу було ліквідовано, травмувань серед працівників магазину та відвідувачів не допущено.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати