сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Уманська Софіївка представлена у буклеті “Черкащина туристична. 5 сезонів”. ДОКУМЕНТ

  • Вівторок, 10 січня 2017, 14:15

prunadaДепартамент регіонального розвитку Черкаської ОДА підготував оновлений туристичний буклет “Черкащина туристична. 5 сезонів”. Поки що він є в електронному варіанті, інформує “Місто на “Че” з посиланням на Департамент.

 

 

У виданні зібрали туристичні маршрути з усіх куточків області, розподіливши їх за порами року, коли їх найкраще відвідувати. Традиційно до буклета увійшла Уманська «Софіївка».

 

«Софіївка» – гармонійне поєднання природи, міфології і творчості людських рук. Відвідайте цей райський куточок і Ви обов’язково повернетеся сюди іще раз» - йдеться в описі до знаменитого парку.

 

Яскраві фотографії, довідкова інформація, розділ туристичної інфраструктури для зручності подорожуючих – цей буклет, можливо, відкриє для вас новий барвистий світ подорожей по рідному краю.

 

Завантажити електронний варіант буклету можна ТУТ.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати