сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

В Умані розгорнули 8 пунктів обігріву

  • Неділя, 08 січня 2017, 12:00

caayУ зв`язку з ускладненням погодних умов на території міста Умань розгорнули пункти обігріву, повідомляє Уманська міська рада.

 

 

Так, пункти обігріву знаходяться за адресами: вул. Незалежності, 5, вул.Республіканська, 1, вул. Незалежності,11, вул. Мічуріна, 7, вул. Комарова, 7б, вул. Садова, 7/12, вул. Садова, 9, вул. Небесної сотні, 13.

 

Нагадаємо, що за даними Черкаського обласного центру метеорології, у зв'язку з вторгненням на територію України арктичного повітря та активізацією південних циклонів 6-7 січня очікується ускладнення погодних умов: 6 січня невеликий сніг, 7 січня -помірний сніг, вдень місцями сильний, на дорогах ожеледиця.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати