сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Антон Яценко: Варвари, які пошкодили розп’яття Ісуса Христа в Умані мають бути покарані «вогнем і мечем»

  • Вівторок, 03 січня 2017, 18:06

hrest0Народний депутат України Антон Яценко висловив занепокоєння з приводу пошкодження розп’яття Ісуса Христа, яке відбулося в Умані під час новорічних свят. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook 

Нагадаємо, що під час новорічних святкувань на березі ставка невідомі пошкодили гіпсове розп’яття Ісуса Христа, встановлене на дерев’яному хресті.

Парламентар вважає це провокацією і припускає, що підґрунтям таких ганебних дій став погром в уманській синагозі.

«Я обурений, що в туристичному місті присутні явища релігійної нетерпимості, тому уже звернувся до правоохоронних органів з проханням негайно встановити осіб, які вчинили ці акти вандалізму. Такі дії сіють ворожнечу в суспільстві та дискредитують місто на міжнародному рівні», — пише Антон Яценко.

Нардеп зазначив, що триматиме це питання під особистим контролем, адже винні мають бути покарані «вогнем і мечем».

hrest

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати