сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Новий рік уманчани зустрічатимуть без снігу

  • Субота, 31 грудня 2016, 09:00

cnig2016 рік завершується спокійною і комфортною, як для зими, погодою, повідомляє Дзвін з посиланням на Черкаський обласний гідрометцентр.

 

 

Однак, вцілому грудень був різним за метеорологічною ситуацією. Для нього були характерні різкі зміни погодних умов. Затоки північного холоду із нічними морозами у повітрі до 12-18°, на снігу – до 20-25°, змінювалися глибокими і тривалими відлигами з денними температурами до +5+7°. Опади впродовж місяця були у вигляді мряки, дощу, льодяного дощу, мокрого снігу та снігу. Із небезпечних явищ погоди відмічались сильний вітер, тумани, ожеледь, паморозь, налипання мокрого снігу та ожеледиця на дорогах.

 

За прогнозом, завтра передноворічну погоду формуватиме поле підвищеного атмосферного тиску. Очікується спокійна, без опадів погода. Температура повітря вночі при проясненнях знижуватиметься до 4-9º морозу, вдень – близько 0º. У Новорічну ніч температура повітря 2-7° морозу, вдень 1 січня від 3° морозу до 2° тепла. Опадів не очікується. 2 січня суттєвих погодних змін не відбудеться.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати