сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Уманських рятувальників з прийдешнім святом привітав районний відділ культури

  • П'ятниця, 30 грудня 2016, 21:51

pruvitannyaСьогодні, 30 грудня, творчий колектив відділу культури Уманської районної державної адміністрації завітав до оперативно-рятувального підрозділу Уманського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області. Про це пишуть рятувальники на своїй сторінці у Facebook.

 

 

Виконуючи радісні, веселі різдвяні колядки та щедрівки, творчий колектив подарував рятувальникам бадьорий та веселий настрій напередодні наступаючого Нового 2017 року.

 

Дружніми та бурхливими оплесками рятувальники подякували гостям за поздоровлення. Взаємно привітавши гостей з святом, побажали їм творчих злетів, гучних концертів та безкрайнього моря аплодисментів.

pruvitannya2

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати