сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
aweer
 

Антон Яценко: Дендропарк «Софіївка» має бути джерелом прибутку для міста Умані!

  • П'ятниця, 30 грудня 2016, 09:46

sofiivkaЯк відомо, відповідно до правок до пункту 282.1.4 «Податкового кодексу України», внесених народним депутатом України Антоном Яценком, відновлено земельний податок для дендропарків, згідно якого парк «Софіївка» платитиме у бюджет міста Умань близько 2-х мільйонів гривень.

Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав, що вважає це рішення правильним.

«Такий великий туристичний центр, знаходиться на території Умані, а місто з цього НІЧОГО не має. Навіть, вдумайтесь, вхід для уманчан – платний. Дорікати цій законодавчій ініціативі тим, що тепер у парку не буде можливості розвиватись – суцільна маячня. Бо перешкоджає цьому Іван Косенко, який фактично «прибрав до рук» Національний дендрологічний парк, бо займається махінаціями з «лівими» квитками, парковками, екскурсіями і саджанцями», -обурився Антон Яценко.

До речі, нардеп пообіцяв якнайшвидше відновити розслідування щодо незаконної діяльності Косенка.

«Дуже поважаю колектив «Софіївки», збираюсь й надалі йому допомагати, і закликаю їх не ображатись, а розібратись у ситуації до кінця. Ці правки ні в якому разі не вплинуть ні на ваші посади, ні на ваші зарплати. Тим паче, більшість з фахівців, які працюють у парку – теж уманчани, і мають розуміти, що цей податок йде не у чиїсь кишені, а стане ще одним джерелом, яке приноситиме гроші у бюджет міста. А це не три копійки, а майже два мільйони гривень на рік», - зауважив нардеп.

Також Яценко попросив працівника «Софіївки» Анну Куземко, яка у соцмережах висловила нардепу претензії щодо правок у «Податковий кодекс України», не спекулювати на цій темі.

«В Умані живе більше 85-ти тисяч людей, і гроші, які зайдуть у бюджет міста від сплати податку, не будуть зайвими та підуть на благоустрій міста.А пану Косенку пропоную брати калькулятор і рахувати, скільки він тепер платитиме місту, а не складатиме собі у карман», - написав Антон Яценко.

Зауважимо, нардеп пообіцяв уманчанам і надалі боротись за безкоштовний для них вхід у дендропарк «Софіївка».

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати