сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
unnamed

Антон Яценко передає малюкам близько 1000 новорічних подарунків. ВІДЕО

  • Середа, 28 грудня 2016, 16:45

giftЦьогоріч майже тисяча дітлахів, які проживають в Уманському, Христинівському та Монастирищенському районах, по традиції отримують солодкі новорічні подарунки.  Вітає з Новим 2017 роком, малечу яка живе у дитячих будинках та інтернатах і діток, яким допомагав у лікуванні, народний депутат України Антон Яценко.

"Хочу привітати всю малечу зі святами та побажати бути здоровими, розумними і найголовніше - щасливими", - привітав дітей Антон Яценко.

Саме він передає цукерки малюкам у Ладиженську та Бабанську спеціальну загальноосвітні школи – інтернати та Уманський навчально-реабілітаційний центр. Також солодкі подарунки від депутата отримають вихованці «Обдарованості», Монастирищенської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату першого-третього ступенів та Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації в місті Умань.

Нагадаємо, що нардеп постійно опікується малечею. А новорічні подарунки від Антона Яценка дітлахи отримують за традицією вже котрий рік поспіль.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати