сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Антон Яценко передає малюкам близько 1000 новорічних подарунків. ВІДЕО

  • Середа, 28 грудня 2016, 16:45

giftЦьогоріч майже тисяча дітлахів, які проживають в Уманському, Христинівському та Монастирищенському районах, по традиції отримують солодкі новорічні подарунки.  Вітає з Новим 2017 роком, малечу яка живе у дитячих будинках та інтернатах і діток, яким допомагав у лікуванні, народний депутат України Антон Яценко.

"Хочу привітати всю малечу зі святами та побажати бути здоровими, розумними і найголовніше - щасливими", - привітав дітей Антон Яценко.

Саме він передає цукерки малюкам у Ладиженську та Бабанську спеціальну загальноосвітні школи – інтернати та Уманський навчально-реабілітаційний центр. Також солодкі подарунки від депутата отримають вихованці «Обдарованості», Монастирищенської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату першого-третього ступенів та Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації в місті Умань.

Нагадаємо, що нардеп постійно опікується малечею. А новорічні подарунки від Антона Яценка дітлахи отримують за традицією вже котрий рік поспіль.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати