сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Перспективні уманські спортсмени отримуватимуть міські стипендії. - Міськрада

  • Середа, 28 грудня 2016, 14:00

olympicsportsymbolsПочинаючи з 1-го січня 2017 року, найкращі спортсмени Умані отримуватимуть міські стипендії. Рішення про заснування двох щомісячних стипендій у розмірі 2000 гривень кожна для перспективних спортсменів міста було прийнято на черговій сесії Уманської міської ради, яка відбулася 23-го грудня, - інформує міськрада.

На здобуття стипендії можуть бути висунуті спортсмени - члени національних збірних команд України, спортсмени-інваліди - члени національних збірних команд України, спортсмени - кандидати до складу національних збірних команд України, спортсмени-інваліди - кандидати до складу національних збірних команд України, спортсмени, які перебувають у резервному складі національних збірних команд України, спортсмени-інваліди, які перебувають у резервному складі національних збірних команд України.

Обов’язковою умовою для одержання стипендії є здобуття спортсменом призового місця у чемпіонатах України (у складі збірної команди Черкаської області), світу, Європи, Кубку України (у складі збірної команди Черкаської області), етапах Кубку світу, Олімпійських, Всесвітніх, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх.

Подання спортсменів-кандидатів на здобуття стипендії роблять адміністрація ДЮСШ, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та громадські об’єднання спортивного спрямування.

Спортсмени, які є стипендіатами іншого рівня (обласного та всеукраїнського), а також нагороджені стипендіями Президента України, Кабінету Міністрів України або встановленими благодійними фондами, приватними особами, підприємствами та організаціями (будь-які інші грошові винагороди), не можуть бути кандидатами на нагородження міською стипендією.

Стипендії призначаються рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради на підставі протоколу комісії з проведення конкурсу на здобуття стипендії перспективним спортсменам.

Виплата стипендії припиняється у разі порушення спортсменом навчально-тренувального процесу, зниження спортивних результатів або дискваліфікації спортсмена, що підтверджується відповідними документами, на підставі протоколу комісії.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати