сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Перспективні уманські спортсмени отримуватимуть міські стипендії. - Міськрада

  • Середа, 28 грудня 2016, 14:00

olympicsportsymbolsПочинаючи з 1-го січня 2017 року, найкращі спортсмени Умані отримуватимуть міські стипендії. Рішення про заснування двох щомісячних стипендій у розмірі 2000 гривень кожна для перспективних спортсменів міста було прийнято на черговій сесії Уманської міської ради, яка відбулася 23-го грудня, - інформує міськрада.

На здобуття стипендії можуть бути висунуті спортсмени - члени національних збірних команд України, спортсмени-інваліди - члени національних збірних команд України, спортсмени - кандидати до складу національних збірних команд України, спортсмени-інваліди - кандидати до складу національних збірних команд України, спортсмени, які перебувають у резервному складі національних збірних команд України, спортсмени-інваліди, які перебувають у резервному складі національних збірних команд України.

Обов’язковою умовою для одержання стипендії є здобуття спортсменом призового місця у чемпіонатах України (у складі збірної команди Черкаської області), світу, Європи, Кубку України (у складі збірної команди Черкаської області), етапах Кубку світу, Олімпійських, Всесвітніх, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх.

Подання спортсменів-кандидатів на здобуття стипендії роблять адміністрація ДЮСШ, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та громадські об’єднання спортивного спрямування.

Спортсмени, які є стипендіатами іншого рівня (обласного та всеукраїнського), а також нагороджені стипендіями Президента України, Кабінету Міністрів України або встановленими благодійними фондами, приватними особами, підприємствами та організаціями (будь-які інші грошові винагороди), не можуть бути кандидатами на нагородження міською стипендією.

Стипендії призначаються рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради на підставі протоколу комісії з проведення конкурсу на здобуття стипендії перспективним спортсменам.

Виплата стипендії припиняється у разі порушення спортсменом навчально-тренувального процесу, зниження спортивних результатів або дискваліфікації спортсмена, що підтверджується відповідними документами, на підставі протоколу комісії.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати