сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко: В Умані встановили 42 нових дитячих майданчики, які вже почали функціонувати. ВІДЕО

  • Середа, 28 грудня 2016, 10:23

YacenkoДозвіллям підростаючого покоління переймаються народний депутат України Антон Яценко та мер міста Умань Олександр Цебрій. Саме за їх сприяння малюки отримали нові ігрові майданчики. У цьому році нардеп та мер відкрили 42 дитячих комплекси в місті Умань.

"Дитячий майданчик – це не лише місце, де діти можуть проводити своє дозвілля, це корисний здобуток для живого спілкування та родинного відпочинку. Тепер діткам буде комфортно гратись і розвиватись", - зауважив Антон Яценко.

Нагадаємо, що народний депутат Антон Яценко вже не перший рік переймається дозвіллям малюків. Так, за сприяння нардепа вже встановлено більше трьохсот майданчиків у містах Умань, Христинівка, Монастирище та прилеглих районах.

Наразі у рамках проекту нардепа продовжується встановлення ігрових комплексів для малечі у межах його округу. До кінця 2016-го року встановлять біля тридцяти майданчиків. Антон Яценко пообіцяв не полишати цю ініціативу і якнайшвидше закрити питання відсутності ігрових майданчиків на своєму окрузі.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати