сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Антон Яценко: В Умані встановили 42 нових дитячих майданчики, які вже почали функціонувати. ВІДЕО

  • Середа, 28 грудня 2016, 10:23

YacenkoДозвіллям підростаючого покоління переймаються народний депутат України Антон Яценко та мер міста Умань Олександр Цебрій. Саме за їх сприяння малюки отримали нові ігрові майданчики. У цьому році нардеп та мер відкрили 42 дитячих комплекси в місті Умань.

"Дитячий майданчик – це не лише місце, де діти можуть проводити своє дозвілля, це корисний здобуток для живого спілкування та родинного відпочинку. Тепер діткам буде комфортно гратись і розвиватись", - зауважив Антон Яценко.

Нагадаємо, що народний депутат Антон Яценко вже не перший рік переймається дозвіллям малюків. Так, за сприяння нардепа вже встановлено більше трьохсот майданчиків у містах Умань, Христинівка, Монастирище та прилеглих районах.

Наразі у рамках проекту нардепа продовжується встановлення ігрових комплексів для малечі у межах його округу. До кінця 2016-го року встановлять біля тридцяти майданчиків. Антон Яценко пообіцяв не полишати цю ініціативу і якнайшвидше закрити питання відсутності ігрових майданчиків на своєму окрузі.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати