З 26-го грудня в уманських школах призупинено навчання. - Комісія

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

З 26-го грудня в уманських школах призупинено навчання. - Комісія

  • П'ятниця, 23 грудня 2016, 16:00

karantinУ понеділок, 26-го грудня, уманські школярі не підуть до школи. Навчання в загальноосвітніх та вищих навчальних закладах міста призупинено до 31-го грудня 2016 року. Таке рішення було прийнято комісією з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. За інформацією Уманського міськрайонного відділу Черкаського обласного лабораторного центру, в Умані перевищено епідемічний поріг. Про це інформує Уманська міська рада.

Протягом останнього тижня (з 15 по 22 грудня) за медичною допомогою з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулось 1160 хворих, серед яких 774 (67,7%) складають діти. Госпіталізовано по причині загострення перебігу захворювання вірусними та бактеріальними інфекціями 47 осіб, з них 40 дітей до 17 років.

З метою попередження подальшого розповсюдження інфекції і мінімізації її наслідків вирішено також обмежити проведення масових заходів в Умані та посилити протиепідемічний режим в установах та закладах міста незалежно від форм власності.

Нагадаємо, що раніше через зростання серед школярів кількості хворих на ГРВІ було призупинено навчання окремих класів деяких шкіл міста.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати