04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

На трасі Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань провели аварійний ямковий ремонт. ФОТО

  • П'ятниця, 23 грудня 2016, 12:02

remont  tittleНа автомобільній дорозі загального користування національного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань підрядними організаціями Служби автомобільних доріг у Черкаській області 19-го грудня було проведено аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття. Про це сайту міста Умань 04744.info повідомили у прес-службі САД в Черкаській області.

Через різкі добові перепади температур та домінування опадів у вигляді мокрого снігу або дощу зі снігом, на автодорогах області утворюється руйнування дорожнього покриття. Використовуючи сприятливі погодні умови, автодорожники Черкаської області провели аварійний ямковий ремонт для покращення стану дорожнього покриття.

Насамперед ямковим ремонтом було відремонтовано найбільш проблемні ділянки, що найбільше загрожують безпеці дорожнього руху.

remont

Аварійний ямковий ремонт було проведено 19 грудня на чотирьох ділянках автодороги Н-16 – на 6 км у Золотоніському районі та 22-23 км траси (міст через річку Дніпро), на 155-156 км у Звенигородському районі та на 180-200 км автодороги Н-16 у Тальнівському районі Черкаської області.

В умовах зими аварійний ямковий ремонт, виконується за технологією, яка дозволяє проводити ремонт навіть при зниженні температури повітря до від’ємних відміток, і проводиться для захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування.

remont1

Ремонтні роботи покриття проводилися з використанням холодної асфальтобетонної суміші.

Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Черкаській області, цей тимчасовий захист дозволить захистити асфальтобетонне покриття від негативного впливу природних факторів та забезпечить безпечний проїзд автотранспорту.

У разі сприятливих погодних умов, аварійний ремонт триватиме, в першу чергу, на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

remont2

Загалом же, у 2016 році підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» із залученням субпідрядних підприємств ліквідовано 352 тис. кв. м ямковості на дорогах області, що у 2,5 рази більше ніж у 2015 році, та більше 115 тис. кв. м інших дефектів покриття.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати