сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Антон Яценко обіцяє 50000 грн. тому, хто надасть інформацію про крадіїв дитячого майданчику по вул. Михайлівській в Умані

  • Четвер, 22 грудня 2016, 21:32

maidanchik

В ніч на 22 грудня невідомі викрали дитячий майданчик по вулиці Михайлівський в Умані. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.

 

 

Нагадуємо, дитячий комплекс був поставлений у рамках спільного проекту нардепа і мера Олександра Цебрія (всього у цьому році таких майданчиків поставили 42 шт.)

"Ці тварини, по-іншому їх не назвеш, нехтуючи усіма принципами, нахабно обібрали малечу. Немає слів, щоб описати цю ситуацію. Обіцяю зробити усе, щоб ці покидьки опинились за гратами і з жахом згадували той день, коли в їх клепки прийшла ідея вкрасти у дітей", - обурився Антон Яценко.

Нардеп повідомив, що вже звернувся до поліції і прокуратури із заявою та передав дані про цей злочин В'ячеславу Костюку, виконуючому обов'язки начальника Уманського ВП ГУНП а Черкаській області.

Також Яценко пообіцяв винагороду у 50 000 грн. тому, хто надасть інформацію щодо осіб та місця знаходження крадіїв.

"Для мене справа честі викрити цих негідників і зробити так, щоб вони кожну секунду шкодували про свій вчинок", - наголосив Антон Яценко у соцмережі.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати