сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко: У 7-ми школах Уманщини, Христинівщини і Монастирищини скоро з'явиться 80 нових комп’ютерів. ДОКУМЕНТ. ВІДЕО

  • Четвер, 22 грудня 2016, 18:08

photo  tittleУ рамках впровадження  соціального проекту Міністерством освіти і науки України та Китайською Народною Республікою була підписана угода щодо поставки комп’ютерного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів України. Сім шкіл Уманського, Христинівського і Монастирищенського районів невдовзі отримають 80 нових комп’ютерів.

Про це попіклувався народний депутат України Антон Яценко. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook нардеп повідомив, що як тільки дізнався про угоду, одразу звернувся до Черкаського департаменту освіти і науки з проханням запровадити програму і в рамках його округу.

«Як тільки  дізнався про угоду, одразу звернувся до Черкаського департаменту освіти і науки з проханням забезпечити школи мого округу технікою. На моє прохання одразу відгукнулись. Оскільки я особисто забезпечував комп'ютерами навчальні заклади у межах свого округу і передав більше 200 одиниць техніки в школи Уманщини, Христинівщини і Монастирищини, Міністерство освіти пішло мені на зустріч і долучилось», - пише нардеп.

doc

Як повідомив Яценко, техніка вже в Україні, тому найближчим часом по 10 комп`ютерів отримають школи №5 та № 14, що в місті Умань. По стільки ж комп’ютерів отримають Бабанська ЗОШ І-ІІІ ст., що в Уманському районі і дві школи з Христинівського району: Кузьминогребельська ЗОШ І-ІІІ ст. та Шельпахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

А Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5, як переможець конкурсу на кращу опорну школу, отримає 15 одиниць обладнання. Крім того, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка отримає також 15 комп’ютерів.

photo

Антон Яценко пообіцяв, що невдовзі комп'ютери передадуть у школи та висловив сподівання, що нова техніка довго функціонуватиме та стане в нагоді для розвитку підростаючого покоління.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати