сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
aweer
 
copycenter

 

Антон Яценко про погром в синагозі: Такі ситуації дискредитують Умань і взагалі всю Україну на міжнародній арені

  • Середа, 21 грудня 2016, 17:09

pogrom  tittleЯк відомо, в ніч на 21 грудня невідомі вчини погром в уманській синагозі. Хулігани облили приміщення червоною фарбою і закинули туди свинячу голову. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.

«Умань, як і вся Україна, прагне до Європи. Тому ми маємо поважати усіх людей і відноситись толерантно до кожного, незалежно від вірування і конфесій, які вони представляють. Такі ситуації повністю дискредитують місто Умань і взагалі всю Україну на міжнародній арені, розпалюючи міжнаціональний конфлікт», - переконаний Яценко.

За словами нардепа, у діях невідомих присутні очевидні ознаки хуліганства, тому Антон Яценко повідомив, що звернувся до правоохоронних органів з проханням негайно встановити осіб, які влаштували погром і притягнути їх до відповідальності.

«Сподіваюсь, що їх діям буде надана об’єктивна правова оцінка», - написав Антон Яценко у соцмережі.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати