04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

В Умані привітали з новорічними святами маленьких гостей із Авдіївки. ФОТО

  • Вівторок, 20 грудня 2016, 18:00

gosti3  tittle19-го грудня в День святого Миколая, в міському Будинку культури було організовано новорічну виставу для дітей пільгових категорій. Серед присутніх у залі були діти з міста Авдіївка Донецької області, які прибули до Умані на запрошення міського голови Олександра Цебрія. Уманчани привітали маленьких гостей міста гучними оплесками, - інформує Уманська міська рада.

- Сподіваюсь, що перебування в Умані, гостинність і увага уманчан, свято Миколая і подарунки створять цим діткам гарний настрій і подарують віру в щасливе і мирне майбутнє для них і всієї України, - сказав Олександр Володимирович та побажав, щоб усі діти нашого міста і країни були щасливими, усміхненими і оточеними любов’ю і турботою дорослих.

gosti

gosti1

gosti2

gosti3

Діти із задоволенням взяли участь у новорічному дійстві та переглянули виставу, а на завершення отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

gosti4

gosti5

gosti6

gosti7

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати