сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Антон Яценко: У селі Христинівка орудує банда догхантерів, до складу якої входить представник поліції. ДОКУМЕНТ

  • Понеділок, 19 грудня 2016, 20:19

dogВ селі Христинівка, Христинівського району, вже протягом довгого часу діє група догхантерів, які полюють на собак. Вони відстрілюють тварин з мисливської рушниці. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.

 

 

«За наданою мені інформацією, головний догхантер – Володимир Піскун, а його «піддільник», вдумайтесь, - співробітник Христинівського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області – Олександр Безносюк. Якщо вірити інформаторам, виходить, що цей нелюд, прикриваючись службовим становищем, замість того, щоб виконувати свої службові обов’язки - берегти спокій громадян, нести відповідальність за громадський порядок та розкривати злочини, навпаки особисто приймає участь у їх вчиненні. Таку людину, як злочинцем, не назвеш по-іншому», - зазначив Антон Яценко у соцмережі.

 

За словами нардепа, активісти не можуть звернутись до Христинівського відділення поліції, бо позиції соратника, судячи з всього, розділяє і прикриває сам Олександр Мельник, виконуючий обов’язки начальника цього відділення.

 

«На жаль, така жорстокість, проявлена до тварин, у подальшому впливає і на відношення до людей. А який приклад такі «кадри» подають молоді, чи взагалі малечі, яка змушена дивитись на страждання тварин?», - переконаний Антон Яценко.

 

Народний депутат вважає даний факт є кримінальним правопорушенням і містить ознаки злочину, передбаченого ст. 263 КК України – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами; ст.296 КК України – хуліганство; ст.299 КК України – жорстоке поводження з тваринами.

 

Антон Яценко повідомив, що особисто звернувся із заявою про злочин до Прокурора Черкаської області старшого радника юстиції Сергія Овчаренка та тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління Національної поліції Черкаської області Валентина Кожуховського. А до Генерального прокурора України Юрія Луценка і Міністра Внутрішніх справ України Арсена Авакова нардеп звернувся з проханням взяти під контроль проведення цього розслідування. Яценко сподівається, що якнайшвидше поліція почне розслідування, встановить усіх осіб, які причетні до вбивства тварин, і цих нелюдів притягнуть до кримінальної відповідальності.

 unnamed1unnamed2

unnamed3«Вибачте, що прийшлось зіпсувати вам настрій у таке свято, та вважав своїм обов’язком негайно відреагувати на це неподобство. Такі випадки, на жаль, повністю дискредитують правоохоронні органи, до яких через це люди поступово втрачають довіру…», - переконаний народний депутат Антон Яценко.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати